Engage Presence oraz Case Worldwide dołączyły do naszych kluczowych Klientów

Engage Presence (89-320 Wysoka, właściciel firmy Tytus Gerlach) oraz Case Worldwide (42-580 Wojkowice, właściciel firmy Miłosz Kabel) dołączają do grona naszych strategicznych Klientów. Wszystkich przekazujemy informację, że do grona naszych strategicznych Klientów dołączył Engage Presence i Case Worldwide - to wiodące firmy we własnej (...)

Engage Presence (89-320 Wysoka, właściciel firmy Tytus Gerlach) oraz Case Worldwide (42-580 Wojkowice, właściciel firmy Miłosz Kabel) dołączają do grona naszych strategicznych Klientów. Wszystkich przekazujemy informację, że do grona naszych strategicznych Klientów dołączył Engage Presence i Case Worldwide - to wiodące firmy we własnej branży!Nasza współpraca z Engage Presence trwała będzie minimalnie 3 lata. Natomiast Nasza współpraca z Case Worldwide trwała będzie przez minimum 3,5 roku.
Engage Presence oraz Case Worldwide, współpraca z nami się opłaca! Opłacalność i etyka - tego nie zabraknie - słowo Walentego Litmana!
2,00 / 1 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź