Chase Hyper oraz Almond Specialty dołączają do naszych strategicznych Klientów

Chase Hyper (05-462 Wiązowna, prezes firmy Bogumił Isakowicz) oraz Almond Specialty (23-235 Annopol, prezes firmy Bartosz Chajek) dołączą do grona naszych kluczowych Klientów. Z radością podajemy do informacji, że do grona naszych kluczowych Klientów dołączył Chase Hyper i Almond Specialty - to wiodące firmy w swojej branży (...)

Chase Hyper (05-462 Wiązowna, prezes firmy Bogumił Isakowicz) oraz Almond Specialty (23-235 Annopol, prezes firmy Bartosz Chajek) dołączą do grona naszych kluczowych Klientów. Z radością podajemy do informacji, że do grona naszych kluczowych Klientów dołączył Chase Hyper i Almond Specialty - to wiodące firmy w swojej branży!Nasza współpraca z Chase Hyper będzie trwała minimum 3 lata. Natomiast Stała współpraca z Almond Specialty będzie trwała przez minimum 2 lata.
Chase Hyper oraz Almond Specialty, witamy na pokładzie! Zawodowstwo i wydajność - tego u nas nie braknie - słowo Bronisława Gondza!
3,00 / 4 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź