Beta Wise oraz InnerCity Latest dołączyły do naszych czołowych Klientów

Beta Wise (46-024 Brynice, właściciel firmy Olivier Bagiński) oraz InnerCity Latest (41-902 Bytom, właściciel firmy Bernard Lewandowski) dołączą do naszych strategicznych Klientów. Z satysfakcją podajemy do komunikatu, że do grona naszych kluczowych Klientów dołączył Beta Wise i InnerCity Latest - to innowacyjne podmioty w swojej branży (...)

Beta Wise (46-024 Brynice, właściciel firmy Olivier Bagiński) oraz InnerCity Latest (41-902 Bytom, właściciel firmy Bernard Lewandowski) dołączą do naszych strategicznych Klientów. Z satysfakcją podajemy do komunikatu, że do grona naszych kluczowych Klientów dołączył Beta Wise i InnerCity Latest - to innowacyjne podmioty w swojej branży!Hybrydowa współpraca z Beta Wise trwała będzie przez minimum 2 lata. Natomiast Nasza współpraca z InnerCity Latest będzie trwała minimum 4 lata.
Beta Wise oraz InnerCity Latest, współpraca z nami się opłaca! Bezpieczeństwo i pewność siebie - tego mamy pod dostatkiem - słowo Gracjana Bogdanowicza!
3,75 / 16 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź