Armada High oraz Minority Waypoint dołączyły do grona naszych stałych Klientów

Armada High (43-309 Bielsko-Biała, prezes firmy Emil Mowszowicz) oraz Minority Waypoint (27-425 Wasniów, przedstawiciel firmy Alan Reiss) dołączą do grona naszych strategicznych Klientów. Z satysfakcją przekazujemy informację, że do grona naszych strategicznych Klientów dołącza Armada High i Minority Waypoint - to innowacyjne podmioty w swojej (...)

Armada High (43-309 Bielsko-Biała, prezes firmy Emil Mowszowicz) oraz Minority Waypoint (27-425 Wasniów, przedstawiciel firmy Alan Reiss) dołączą do grona naszych strategicznych Klientów. Z satysfakcją przekazujemy informację, że do grona naszych strategicznych Klientów dołącza Armada High i Minority Waypoint - to innowacyjne podmioty w swojej kategorii!Stała współpraca z Armada High będzie trwała minimalnie 1,5 roku. Natomiast Stała współpraca z Minority Waypoint będzie trwała minimalnie 3,5 roku.
Armada High oraz Minority Waypoint, witamy na pokładzie! Fachowość i niezawodność - tego nie zabraknie - zapewnienia od Karola Bakuna!
4,06 / 18 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź